אאוטליין-שבוע האיור הירושלמי יוצא לדרך!

יפעת גרינבאום

אאוטליין
איור ומילים בירושלים
2017
beloved dog cover (1)
פסטיבל ״אאוטליין – איור ומילים בירושלים״ מוציא את מה שחתום בספרים אל המרחב הציבורי. האיור הוא ז'אנר אמנותי שלרוב אנו פוגשים בדרך, בספרי ילדים או במגזינים, וכעת הוא מקבל את הבמה המרכזית. מילות השיר והסיפור, המופיעות בעיקר בדפוס, עולות מתוך הדפים ומגלות את פניהן הרבות. בשבוע של תערוכות, התרחשויות ואירועי אמנות הפתוחים לקהל הרחב, נבחן את היחסים בין הדימוי לבין המילה.
בחגיגה הזו של השפה הכתובה והשפה החזותית, משתתפים כמאה וחמישים מאיירים, אנימטורים, משוררים וסופרים, אנשי רוח ואנשי מעשה מהארץ ומהעולם.
במהלך הפסטיבל יוצגו עשר תערוכות ואירועים – בגלריות, מוזיאונים, חללי תצוגה, מוסדות תרבות ואמנות, חדרי סטודיו ובתי עסק ברחבי העיר.
פסטיבל אאוטליין הוא תוצר של חלום שהתגבש בין קבוצת יוצרים ירושלמים. הקשר האישי שלנו לתחום האיור ולעיר הבירה הוליד את האירוע שלפניכם. אנו שמחים שבעזרתם של גופים ומוסדות ירושלמים, התאפשר לנו להוציא מהמשרד ומהסטודיו אל המרחב את האהבה שלנו לאיור ומילים.
Outline_poster_IdanBarzilay - Copy
פסטיבל "אאוטליין – איור ומילים בירושלים" הוא פרויקט של ביתא והמחלקה לאמנות חזותית בעיריית ירושלים, בשיתוף קואופרטיב העיצוב הירושלמי, ובתמיכת משרד התרבות.
עוד שותפים בפרויקט: האקדמיה לעיצוב ואמנות בצלאל, המחלקה לתקשורת חזותית – התמחות באיור בבצלאל, סטודיו דוב אברמסון, סטודיו גרוטסקה, מגזין קולומבוס, סיטיפס – הרכבת הקלה בירושלים, סטודיו הסנדג, טרמינל תרבות (התחנה הראשונה), בית הנסן, סינמטק ירושלים, ספריית האיור ואגף הנוער במוזיאון ישראל, נוקטורנו, אברהם הוסטל ותמול שלשום.

צוות אאוטליין 2017
מנהלים אמנותיים: נועה קלנר ויניב טורם
מנהלת כללית: אופירה לבנון – ביתא – המחלקה לאמנות חזותית עיריית ירושלים
מנהל הפקה: חגי הירשמן – הירשמן הפקות
שיווק פייסבוק: סטריאר ושרביט
יח"צ: מיכל סדן
מיתוג: סטודיו 02
איור למיתוג: עידן ברזילי
וידאו ותיעוד: בנצ'ו
מאירים שירה מדוברתולי מינצי-יחצ2
תודות
אנחנו רוצים להודות לכל מי שעזרו ואפשרו את קיום הפסטיבל: הילה סמוליאנסקי, מנהלת המחלקה לאמנות פלסטית בעיריית ירושלים ואדית אילן, מנהלת תחום אמנות פלסטית במחלקה; שלמה לוי, מנהל רשות הצעירים; שירית קייסין, מנהלת תחום מוזיאונים ואמנות פלסטית במשרד התרבות והספורט; עוזאל, מריה ואיתמר בסיטיפס הרכבת הקלה; ד"ר יובל קרניאל, משנה לנשיא בצלאל; מירב סלומון, ראש תחום איור במחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל; אדריכלית אלס ורבקל, ראש המחלקה לעיצוב אורבני בבצלאל ואדווה מזכירת המחלקה; עידן קוקה; עידן לדרמן; חן גזית, מנהלת בית הנסן; שירה שיינפלד ורוני משה; אמירה בנאי, מנהלת משרד ותיאום אירועים בסינמטק ירושלים; יוסף קנדיאטי וצוות הגולה; דוד ארליך, מנהל תמול שלשום וצוות בית הקפה; ד"ר אורית מיטל, מנהלת בית ש"י עגנון; עמית שכטר, מנהל נוקטורנו; סמדר צוק; רם שפינוזה; דוב אברמסון וצוות סטודיו דוב אברמסון; איתם טובול וסטודיו גרוטסקה; אורית ברגמן; אוצרת אורנה גרנות וברית לביא, ספריית האיור באגף הנוער; מיירה קלמן; אלעד אלחרר וצוות קולומבוס; שנית אדם ונועה ראזר מקואופרטיב העיצוב הירושלמי; מארינה גרצ'אניק והאורבן סקצ'רס; אלכס בן ארי ומשוררי "ירח חסר"; רואי רביצקי; דניאל נחמיאס; נתן לנדאו; לילך עובדיה; בנצ'ו ומקסים; עידן ברזילי; שירה ורינת מסטודיו 02; קטי מרדכי ויהודית ביטון.
נודה גם לתושבי ירושלים שאמרו מילה טובה והביעו התעניינות עוד בשלבי ההפקה המוקדמים.
ולבסוף, אנו מודים לכל המאיירים והכותבים שהשתתפו בתערוכות והקדישו מזמנם ומכישרונם.
easter
תודה רבה ולהתראות בשנה הבאה!

צוות אאוטליין 2017

דבר העירייה

"אצו רצו גמדים" כתבה מרים ילן שטקליס, ואני, ילדה קטנה, אצה בדמיוני בעקבות הגמדים המאוירים בידה הקלה של בינה גבירץ, ומתרוצצת איתם בין דפי הספר. קו היד הקופצני של המאיירת והכפלת הדמויות המאוירות משלימים במשקלם את המילה הכתובה. במשך שעות קסומות ביליתי כנערה בספרייה באגף הנוער במוזיאון ישראל, מדפדפת ביראת כבוד בספרים המאוירים הנדירים, בחלקם עתיקים ועדיין מדיפים את ניחוח תקופתם, שהיו נעולים ב"ארון של קודש " – ארון הזכוכית שבספריה.
בעידן העכשווי אנו מוקפים בטקסטים ובדימויים ויזואליים המלווים אותם, במדיות רבות ומגוונות: במדיה הפרסומית, בהוראות הרכבה של מכשירים ביתיים ואפילו בתמרורי הרחוב. אבל מתי האיור הופך לאמנות? ומה משקלו לעומת המילה הכתובה?
ספר מאויר מזמין אותנו לצלול אל דפיו, להפליג למחוזות אחרים, להשלים את הסיפור – זה שטרם נכתב, או זה שממשיך את הסיפור הכתוב.

היחסים בין המילה הכתובה לבין האיור מעניינים. לעיתים המילה היא מפתח הפותח שער לעולם מלא, שדווקא האיור מתאר בעוצמה. ולעיתים האיור הוא הכס, והטקסט הכתוב הוא המלך.
האם תפקידו של האיור הוא לייצג את המילה הכתובה באמצעות דימוי, או שמא תפקידו דווקא להתנגד למילה הכתובה, להעניק לה פרשנות אחרת, לקרוא עליה תיגר ולבלבל את הקורא והצופה? מה בא קודם – הטקסט או האיור? ומי חשוב יותר – הסופר או המאייר? האם האיור זקוק בהכרח לטקסט? ומה ההבדל בין איור לבין ציור?

אאוטליין – שבוע האיור והמילה הכתובה בירושלים, הוא חגיגה של תערוכות ואירועים, המעלות שאלות אלה ונוספות, באמצעות יצירות איכות מקוריות של יוצרים מובילים מתחומי האיור והמילה הכתובה. ירושלים בורכה בקהילה גדולה ואיכותית של מאיירים ושל סופרים ומשוררים היוצרים ופועלים בעיר ובארץ. אאוטליין הוא אירוע עירוני שבא להציף ולחשוף את העשייה המופלאה והיומיומית של יוצרים אלה בירושלים ובכלל.
זוהי שנתו הראשונה של אאוטליין – פרי שיתוף פעולה בין עיריית ירושלים, יוצרים עצמאיים, מוקדי אמנות ותרבות ובתי עסק בעיר.

אני מברכת את באי "אאוטליין" ומאחלת לכולנו להמשיך ליצור ולהתבונן, גם בין השורות ומחוץ לקווים.

בברכת שלום,
הילה סמוליאנסקי
מנהלת המחלקה לאמנות חזותית,
האגף לתרבות ואמנויות – עיריית ירושלים.

מאירים שירה מדוברת // בית הנסן
תערוכת איור ווידאו של שירה מדוברת

בשנים האחרונות אמנות השירה המדוברת (ספוקן וורד) עולה ופורחת. היא מחריגה את הטקסט השירי מהדף והופכת אותו להתרחשות בימתית, נרטיבית, שנצפית בזמן אמת. המאיירים שמעניקים חיים לטקסט באמצעות כתמים וקווים לרוב, מתרגלים לעשות זאת עם המילה הכתובה, הנתונה, הסטטית.

בתערוכה שאצר רואי רביצקי, מיטב המאיירים בארץ יחברו אל משוררי ״פואטרי סלאם״ ויתנו ביטוי חזותי לקטעי שירה מדוברת. האיורים יוצגו על גבי קופסאות אור שנבנו במיוחד עבור התערוכה, ולצידם יוקרנו על גבי מסכים, קטעי וידאו של המשוררים מבצעים את שיריהם. בערב פתיחת התערוכה ביום חמישי, 19 באוקטובר 2017, בשעה 20:00, תתקיים הופעת שירה מדוברת חיה של המשוררים.

משתתפים:
עדו בק, ולי מינצי, סשה זילברמן, נועה קלנר, עובדיה בנישו, אלה נאמן, גלעד סליקטר, דניאל פלג
יואב טלמור, יעל חץ, אריק אבר, תכלת זוהר, לוסי איוב, אלכס רויטמן, נטע וינר ורואי רביצקי.

כתובת:
בית הנסן, גדליהו אלון 14, ירושלים
טלפון: 02-5793702

שעות פתיחה:
8:00-22:00 ובימי שישי 8:00-13:00

רגע // ביתא
תערוכת איור בתנועה (גיפים) של שירי הייקו

מה מתרחש במפגש בין הרגע הצלול והנצחי שלוכד שיר ההייקו, לבין תנועת הלולאה האין-סופית של האיור המונפש? מיטב המאיירים והאנימטורים בארץ יוצרים גיפים המתייחסים לשירת הייקו של משוררי קבוצת "ירח חסר". הגיפים שמוצגים בתערוכה יוקרנו על גבי מסכים ולצידם יופיע שיר. ההתבוננות הכמעט מקבילה, תלווה את הצופה ותהדהד את השאלה: מי מהם עוצר ומי בתנועה?

אירוע נעילת פסטיבל ״אאוטליין – איור ומילים בירושלים״ יתקיים על רקע תערוכת "רגע", ביום חמישי 26 באוקטובר 2017 בשעה 19:00. האירוע ייפתח עם אלכס בן ארי שיתייחס למהלך האמנותי שנוצר בפסטיבל בכלל ובתערוכה בפרט. משם נמשיך לשיחה קצרה בין המשוררים אלכס בן ארי וליאת קפלן לבין האנימטור אסף בן ארוש, על היחסים בין איור בתנועה לשיר הייקו, כפי שהם מוצגים בתערוכה. בהמשך תתקיים מסיבה פתוחה לקהל הרחב ובה תתקלט טלי בן יצחק.

משתתפים:
אלי מגזינר, שמעון אנגל, מריאנה רסקין, חן ויינר, אורי טור, אסף בן ארוש, סיוון פיטרמן, עופר וינטר, עידן ברזילי, יניב טורם, ליאת קפלן, אלכס בן ארי, דרור בורשטיין, איתן בולוקן, יעקב רז ויובל אדו טל.

כתובת:
ביתא, יפו 155 ירושלים
טלפון: 02-5953346

שעות פתיחה:
א-ה 9:00-17:00
מועד נעילת התערוכה: 23 בנובמבר 2017

אנשי הרכבת // אורבן סקצ'רס // סיטיפס – הרכבת הקלה בירושלים
איור ורישום של עוברי האורח בתחנות הרכבת הקלה בירושלים

תערוכת "אנשי הרכבת" מציגה את מפגש האיור, הסקצ׳ינג והשיטוט על ציר הרכבת הקלה, שהתקיים ב-11 באוגוסט 2017, בהשתתפות קבוצת ״אורבן סקצ׳רס״. חברי הקבוצה איירו מהתבוננות, את האווירה הירושלמית ואת האנשים הנוסעים ברכבת. האיורים עובדו והפכו לתערוכת רחוב גדולה, המוצגת על גבי תחנות הרכבת הקלה במהלך השבוע. התערוכה תופסת את הרגע הירושלמי בעפרונות ומכחולים, ומציבה את הצופה והנוסע בין הדמויות המאוירות.

מאיירי אורבן סקצ'רס יאפשרו לקהל הרחב לאייר מהתבוננות יחד ברחוב, ביציאת שרבוט משותפת. יום שישי 27 באוקטובר 2017, בשעה 10:00 באברהם הוסטל בר, מתחילים במילות פתיחה ונשנושים ויוצאים לשרבט.

משתתפים:
בוריס דיקרמן, רפאל, אורור וין, מרינה גרצ'אניק, טטיאנה פפושבה, קסניה טופז, נתן הלפרן, הרייט גויטיין, ראובן דטנר, גילת, נילי ברג, יהושע גוטמן, מיכל ורד ארד, מעיין פוגל, ריקי קרקואר, רחל סטולרו חיים, אלה, דוד, איריס טסלר, רפאל שוחט, יפעת גאדי, שני בסן והילה ליימן.

כתובת:
בתחנות על ציר הרכבת הקלה: תחנת העירייה, יפו מרכז, מחנה יהודה והתחנה המרכזית.

מועדי ב': החגים האבודים של לוח השנה העברי // סטודיו דוב אברמסון // הגולה
תערוכת כרזות זזות של מאיירי ומעצבי סטודיו דוב אברמסון בעקבות מגילת תענית

התערוכה משיבה ללוח השנה חגים שבעבר היו חלק ממעגל השנה העברי, ומסיבות שונות נדחקו מחוץ למעגל ואבדו במהלך השנים. המועדים המוצגים בתערוכה מופיעים ב"מגילת תענית" – חיבור קצר מימי בית שני, המונה שלושים ושישה מאורעות משמחים בתולדות עם ישראל. האירועים משתרעים על פני חמש מאות שנה – מתקופת עזרא ונחמיה במאה החמישית לפני הספירה, ועד לביטול גזירותיו של הקיסר קליגולה, סמוך לחורבן בית שני. כאמור, רוב החגים הללו בוטלו והתאיידו מלוחות השנה שלנו – עד עכשיו.

בואו לחגוג את שובם של מועדים היסטוריים שהתפיידו מלוחות השנה שלנו: יום ניקנור, יום מותו של הורדוס, כיבוש חומת שומרון, ועוד. באירוע הפתיחה, יום רביעי 25 באוקטובר 2017, בשעה 20:00, בגולה הירושלמית (מתחם התחנה הראשונה). באירוע יושק לוח שנה של מעצבי הסטודיו שעוצב במיוחד לרגל התערוכה, ויתקלט DJ Baba Guzamba.

משתתפים:
דוב אברמסון, נעה אלבז, שמעון אנגל, מירית אפי, נאוה גיאת, עופר וינטר, אלעד ליפשיץ, נטע סוקולובסקי, דניאל פוגרבינסקי, אהרון פרידמן, תרצה פרץ ונריה צור.

כתובת:
הגולה הירושלמית, מתחם התחנה הראשונה, דוד רמז 4, ירושלים
טלפון: 02-6535239

שעות פתיחה:
8:00-22:00 ובימי שישי 8:00-13:00

סינמה בצלאל // המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל // סינמטק ירושלים
כרזות קולנוע מאוירות של תלמידי המחלקה לתקשורת חזותית

תלמידי שנה ג׳ במחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל מחזירים לחיים את המסורת המפוארת של פוסטרים מאוירים לסרטים. סטודיו "איור ועיצוב" בהנחיית המאיירת אורית ברגמן, מגיע לשיאו בפרויקט קנוני שנתי, בו הסטודנטים מאיירים סדרה בת שלושה פוסטרים לשלושה סרטים של במאי יחיד. היצ׳קוק, אלמודובר, קובריק, טרנטינו וג׳רמוש הם רק חלק מבמאי הקולנוע להם הסטודנטים איירו ועיצבו כרזות. השפה האיורית מאפשרת להציג פרשנות מסקרנת, רעננה ומפתיעה לסרטים של במאים קלאסים, תוך התכתבות עם עולמם הוויזואלי והתמטי של היוצרים, וגיבוש שפה גרפית מובחנת המאחדת איור ועיצוב.

באירוע פתיחת התערוכה ביום שלישי, 24 באוקטובר 2017, בשעה 20:30, בסינמטק 1, יוקרן הסרט "המסע המופלא" ולפניו יוקרנו סרטים קצרים של סטודנטים מבצלאל: קליפ אנימציה של יובל הקר לשיר "אני מין" של אלון עדר וסרט אנימציה של דניאלה שוחמן ובו לקט המלצות מפי אמנים וסופרים מהעולם עבור אמנים צעירים.

המשתתפים בתערוכה הם סטודנטים נבחרים שלקחו חלק בסטודיו "עיצוב ואיור" במחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל בין השנים 2016-2011. את הסטודיו הנחתה אורית ברגמן וליוו האסיסטנטים נעמה טוביאס, ערן טל ודניאל גרומר.

כתובת:
סינמטק ירושלים, דרך חברון 11, ירושלים
טלפון: 02-5654333

שעות פתיחה:
א-ש 10:00-22:00

שלום עולם // סטודיו גרוטסקה // הסנדג
תערוכת איורים בין-לאומית נושאת שלום
מעצבים ומאיירים משבעים וחמש מדינות ברחבי העולם, התבקשו לעבוד עם המילה "שלום" – כמילת ברכה בעת מפגש – בשפתם ובתעתיק האלפביתי שלהם. בעברית המילה "שלום" משמשת הן כמילת ברכה והן במשמעות של אוטופיה, שלווה ויחסי ידידות בין עמים. הרעיון מאחורי התערוכה היה לעצב מסר של שלום לכל אדם בעולם, בכל מקום.
בתערוכה האינטרנטית השתתפו מאה ושלושים מעצבים ומאיירים. התערוכה נפתחה ב-21 בספטמבר 2017, יום השלום הבין-לאומי, והיא תוצג לראשונה בתערוכה פיזית בפסטיבל אאוטליין.
אירוע הפתיחה יתקיים ביום שישי, 20 באוקטובר בשעה 13:00 בסטודיו הסנדג.

כתובת:
סטודיו הסנדג, אריסטובולוס 6, ירושלים
טלפון: 02-543-1135

שעות פתיחה:
8:00-22:00 ובימי שישי 8:00-13:00


שיר איור // קולומבוס // נוקטורנו
פוסטרים מתוך מגזין המוזיקה ״קולומבוס״

״קולומבוס״ הוא מגזין מוזיקה ירושלמי שנולד לפני שש שנים במטרה להביא לקהל הרחב המלצות מוזיקליות, המוגשות בגובה העיניים. במשך השנים המגזין שלח זרועותיו והתרחב לעמודי פייסבוק, יוטיוב ומיקסקלאוד, תיקלוטים, תוכניות רדיו במספר תחנות ועוד. לפני שנתיים, חברי המגזין השלימו אתגר גדול יותר והוציאו לאור מגזין מוזיקה מודפס, היחיד מסוגו בישראל. לצד הוויזואלי של התכנים ניתן מקום חשוב ולכל גיליון גויסו ארבעה מאיירים מוכשרים מהארץ ומהעולם, שיצרו קשת רחבה של סגנונות וטכניקות איור. האיורים מספקים מבט רוחבי על הקשר שבין איור ומוזיקה. בתערוכה יוצגו כל האיורים משנים עשר הגיליונות שכבר ראו אור, וישתתפו בה ארבעים ושניים מאיירים.

אירוע הפתיחה יתקיים ביום ראשון 22 באוקטובר 2017, בשעה 20:00 בנוקטורנו Live בר, עם דברי פתיחה ותקלוט של חברי קולומבוס אל תוך הלילה.

כתובת:
בצלאל 7, ירושלים
טלפון: 077-7008510

שעות פתיחה:
7:00-01:30 ובימי שישי 7:00-15:00

מאייר ומעצב נכנסים לבר // קואופרטיב העיצוב הירושלמי // בית הנסן
עבודות עיצוב בהשראת קטעי הומור ישראלי

התערוכה מציגה קטעים נבחרים מרפרטואר ההומור הישראלי – החל מקטעים קנוניים אירוניים ומתוחכמים ועד לקטעי סטנדאפ עכשוויים ובדיחות עממיות, דרך עיניהם של מעצבים מתחומים שונים. המעצבים התבקשו ליצור אובייקטים תלת-ממדיים, בהתאם לדיסציפלינת העיצוב הייחודית להם ובהתייחס לטקסט ההומוריסטי שבחרו. כל אובייקט נשען על קטע אחר ומלווה אותו, בדומה לאופן שבו איור מלווה טקסט.

את התערוכה אצרו שנית אדם ונועה ראזר מקואפרטיב העיצוב הירושלמי בשיתוף עם הישיבה החילונית והיא תיפתח ביום שלישי 19 באוקטובר 2017 בשעה 19:00, בהרמת כוסית והסבר על התערוכה וייחודיותה. לאחר מכן הקהל מוזמן לאירוע פתיחת פסטיבל "אאוטליין – איור ומילים בירושלים" בפטיו בית הנסן.

משתתפים: חיים פרנס, ענת גולן, שרית יודלביץ, אסנת פיטלסון, קרלה רטאוס, יעל ולוך, אורי סאמט, יובל עציוני, אריאל לויאן, רונן בבלי מסטודיו מג'נטה, נמרוד גילה, אביגיל סגל, שנית אדם ונועה ראזר.

באדיבות קרן ליכטאג

כתובת:
בית הנסן, גדליהו אלון 14, ירושלים
טלפון: 02-5793702

שעות פתיחה:
8:00-22:00 ובימי שישי 8:00-13:00

פלייסקאצ' // בית הקפה ״תמול שלשום״
פלייסמטים מאוירים בהשראת כתביו של ש״י עגנון

התערוכה היא תוצריה של סדנת איור שנערכה בבית הקפה "תמול שלשום". בסדנה נפגשו מיטב המאיירים הירושלמים לשיח על כתיבה ועל הקשר שלה לאיור. הם קראו מכתביו של עגנון ובעיקר איירו על גבי דפים מחשבות והתייחסויות שלהם לסופר הירושלמי. האיורים הודפסו על גבי פלייסמטים שישמשו את סועדי בית הקפה במהלך השבוע, ויציגו כיווני מחשבה וטכניקות איוריות שונות.

משתתפים:
אלעד ליפשיץ, עידן ברזילי, עופר וינטר, שמעון אנגל, עופר גץ, ולי מינצי, נועה קלנר ויניב טורם

כתובת:
תמול שלשום, יואל משה סלומון 5, ירושלים
טלפון: 02-6232758

שעות פתיחה:
8:00-23:30 ובימי שישי 8:00-15:00

סיור בספריית האיור וחדר הספרים הנדירים // ספריית האיור במוזיאון ישראל

הזדמנות יוצאת דופן לגלות את אוסף הספרים הנדירים ואת ספריית האיור, אגף הנוער והחינוך שבמוזיאון ישראל. בסיור יוצגו ספרים מהמאה התשע עשרה המספרים את תולדות הספר המאויר לילדים, באמצעות מהדורות נדירות של קלאסיקות מוכרות. את הסיור תדריך אורנה גרנות, אוצרת משנה לאיור ספרי ילדים.

הסיור יתקיים ביום שלישי 24 באוקטובר 2017, בשעה 16:00, היציאה לסיור מהכניסה למוזיאון בכתובת: שדרות רופין 11, קריית המוזיאונים. יש להירשם לסיור מראש, כתבו ל: ywl@imj.org.il.
הסיור מוגבל לחמישה עשר משתתפים ואינו נגיש. בהתאם לביקוש ייתכן סיור נוסף ב-17 באוקטובר.
בתשלום דמי כניסה למוזיאון – ההשתתפות בסיור מותנית בהרשמה מראש ואינה כרוכה בתשלום נוסף.

כלב אהוב // ספריית האיור במוזיאון ישראל

מיירה קלמן, המאיירת הניו-יורקית הידועה, מתארחת בספריית האיור לתערוכה המוקדשת לכלבים אהובים. בתערוכה מוצגת סדרת תצלומי כלבים של הצלם אליוט ארוויט, שבהשראתם קלמן יצרה במיוחד ציורי קיר, טקסטים ומשחקים לחלל הספרייה.

ביום שלישי, 24 באוקטובר 2017 בשעה 18:30, בספריית האיור, אגף הנוער והחינוך שבמוזיאון ישראל, יתקיים שיח גלריה מורחב על כלבים, אנשים ומצלמות, בהשתתפות אורנה גרנות, אוצרת התערוכה, האמנית מיירה קלמן, וד"ר נעם גל, אוצר המחלקה לצילום במוזיאון ישראל. האירוע יתקיים בשפה האנגלית.
בתשלום דמי כניסה למוזיאון – ההשתתפות בשיח מותנית בהרשמה מראש ואינה כרוכה בתשלום נוסף.

כתובת:
מוזיאון ישראל, שדרות רופין 11, ירושלים
טלפון:02-670-8811

לפרטים נוספים: http://www.outlinejerusalem.com
outlinejerusalem@gmail.com
חפשו אותנו ב-f

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s